godlo Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu     34 351 14 21 sp4.lubliniec@wp.pl

• Biblioteka

Harmonogram pracy

Biblioteka jest czynna codziennie od godziny 8.00 do 15.00

Zachęcamy do korzystania z katalogu on-line. Przy logowaniu korzystamy z tego samego loginu i hasła jak do dziennika elektronicznego >>>>

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piatek
Barbara Koloch
Danuta Gambuś
Katarzyna Mika

Wskocz z nami w nowy rok szkolny

• Spotkanie z rodzicami

Szanowni Rodzice uczniów klas I Rok szkolny 2022/2023 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Lublińcu serdecznie zaprasza na spotkanie organizacyjne dla rodziców uczniów klas pierwszych
    • Podręczniki na rok szkolny 2022/2023

Uprzejmie informuję,  iż podręczniki i materiały ćwiczeniowe z przedmiotów obowiązkowych zostały przez szkołę zakupione z  dotacji celowej na wyposażenie w podręczniki i materiały ćwiczeniowe. Rodzice

molnet

Biblioteka online

Informacja

W naszej szkolnej bibliotece jest uruchomiony system wypożyczania książek MOL NET+. Dzięki temu nasza biblioteka stała się również biblioteką wirtualną, w tzw. „chmurze”. Katalog biblioteki dostępny jest dla uczniów o każdej porze i z każdego komputera posiadającego dostęp do Internetu, także z urządzeń mobilnych. Uczniowie zawsze mają możliwość przeglądania własnego konta wypożyczeń, gdzie znajdują się między innymi informacje o terminie zwrotu wypożyczonych książek, o książkach zarezerwownych. Użytkownicy otrzymali możliwość intuicyjnego wyszukiwania zbiorów (z opcją podpowiedzi podczas wpisywania tekstu),podglądu aktualnych zestawień bibliograficznych tworzonych przez bibliotekarza, takich jak nowości czy zestawienia lektur, przeglądania własnego konta wypożyczeń. Wystarczy wejść na stronę i zalogować się, korzystając z tego samego loginu i hasła jak do dziennika elektronicznego.

Do biblioteki

im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty

42-700 Lubliniec, ul. płk. St. Wilimowskiego 8
    NIP  575-18-93-171